Повідомляємо що, 

                   ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО

                            «НАФТОХІМІК ПРИКАРПАТТЯ»

не проводить господарської діяльності з постачання природного газу ,  тому ціна на природній газ становить 0,00 грн

 

 

ПАТ “Нафтохімік Прикарпаття” пропонує до реалізації споживачам (комерційним організаціям та підприємствам) природний газ (ГОСТ 5542-87) в обсягах, необхідних для забезпечення 100% виробничих потреб, за ціною:______ грн без ПДВ.

______ грн. з ПДВ за тис. куб. м, за умови протягом місяця споживання.

Завантажити бланк договору ви можете за наступним посиланням: договір постачання

У зв’язку з постійним коливанням ринкової ціни природного газу просимо уточнювати актуальну ціну на природний газ у представників ПАТ “Нафтохімік Прикарпаття”.

Наша Компанія завжди готова до обговорення ціни на природний газ з кожним споживачем окремо, приймаючи до уваги внесення змін у графік оплати, обсяги споживання та нюанси господарської діяльності споживача.

Для уточнення актуальної ціни просимо звертатися за контактними данними, які вказані нижче.

ДОГОВІР № __________

постачання природного газу

 

м. _______________                                                                                    «__» _________ _____ року.

            ______________________________________________________________________________, надалі Споживач, що має статус платника податку на прибуток __________________________, в особі Директора ________________________________________, що діє на підставі _______, з однієї сторони, та

            ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАФТОХІМІК ПРИКАРПАТТЯ», надалі – Постачальник, що є платником податку на прибуток на загальних підставах, в особі Голови Правління Юркевича Ігоря Олександровича, який діє на підставі Статуту, з другої сторони, в подальшому разом іменовані Сторони, керуючись Законом України  «Про ринок природного газу», Постановою НКРЕКП           №2496 від 30.09.2015 р. «Про затвердження Правил постачання природного газу» та іншими нормативно - правовими актами, які регламентують діяльність на ринку природного газу України, уклали цей Договір постачання природного газу на наведених нижче умовах.

- Всі спори і розбіжності, які можуть виникнути щодо тлумачення і застосування Договору постачання природного газу або у зв’язку з ним, або інші спори, які можуть виникнути під час взаємодії між Постачальником та Споживачем будуть вирішуватись шляхом проведення переговорів і консультацій.

- У разі неможливості досягнення згоди Сторін в процесі переговорів і консультацій, Сторони мають право звернутися із заявою про вирішення суперечки до Регулятора чи його територіального підрозділу та/або передати спір до господарських судів України.

- Врегулювання суперечок Регулятором чи його територіальним підрозділом здійснюється відповідно до затвердженого Регулятором порядку. Звернення до Регулятора чи його територіального підрозділу не позбавляє Сторони права на вирішення спору в судовому порядку.

За будь-якими питаннями просимо звертатися за контактними данними, які вказані нижче.

Відповідальна особа: Олександр Марущак, тел. +380 342 50 18 14, +380 342 50 18 21, ел. адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.