Наше підприємство славне не тільки своїми трудовими досягненнями, але і спортивними здобутками. Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву має прекрасну спортивну базу, без якої неможливі високі спортивні досягнення.

А почалось все у 1967-му, коли став до ладу прекрасний 50-ти метровий плавальний басейн з круглорічним підігрівом води на 6 доріжок. У 1977 році вступив в дію спортивний комплекс, керівником якого став P.M. Теребушка, нині Заслужений працівник фізкультури і спорту. Запрацювали спортивні секції з важкої атлетики, вільної боротьби, біатлону.

Перші наші майстри спорту: важкоатлети Богдан Іроденко, Олексій Кмита, Павло Шпирний, Володимир Ковків, майстер спорту міжнародного класу Анатолій Типусяк.

У 1982 році відкрито відділення з жіночого дзюдо, яке очолив Євген Боднарук - нині Заслужений тренер, Заслужений працівник з фізичної культури та спорту України. Найбільші спортивні успіхи прийшли з незалежністю України.

В 1992 - 2000 роках переможцями і призерами світових та європейських змагань з самбо і дзюдо ставали вихованці нашої школи Алла Климович, Світлана Максим'юк, Олександра Насадюк, Галина Том'як, Віра Пінчук, Іванна Реміцька. У 1996 році школі присвоєно статус школи олімпійського резерву.

2004 рік став тріумфальним роком. Срібним призером з дзюдо XXVIII-x Олімпйських Ігор, що пройшли в Афінах, став Роман Гонтюк. 3-х разовою чемпіонкою світу з самбо стає майстер спорту України міжнародного класу Марія Семенюк, бронзовими призерами Чемпіонату Європи з самбо стали майстри спорту України Тетяна Чик, Уляна Реміцька, Ольга Лазорів. На даний час прекрасно виступають молоді вихованці школи в плаванні, дзюдо, самбо і боксі.

Також ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття" є генеральним спонсором баскетбольного клубу «Говерла» з Івано-Франківська.

Ми з нетерпінням чекаємо на їх успіхи!